copy centrum K-copy
copy centrum K-copy
Brno, Cejl 91
Vkládání souborů pro tisk
Přihlásit se
Jméno:
Heslo:

Zaregistrovat se
Canon W8400
Canon W8400

TISK | plnobarevný - velkoformátový

Fotorealistický tisk ve velikosti do formátu A0 šestibarevnou technologií.

Cena již od: 82,- Kč za formát A2


TISK

Černobílý tisk

Tisk na digitálních tiskových strojích umožňuje vytváření kopií výrazně větší kvality než při klasickém kopírování, a to zvláště u úloh tvořených pouze grafikou nebo grafikou v kombinaci s textem (nedochází ke skenování již jednou vytištěné předlohy). Všechny tiskové stroje jsou vybaveny finishery pro dokončovací práce (třídění - kompletace paré, šití).

Barevný tisk

Vynikající kvalita barev a široké možnosti zpracování tiskových úloh. Plnobarevný tisk (v kvalitě srovnatelné s fotografií) na nejnovějších barevných tiskových strojích Canon - Canon CLC 1180 a pro standardní kvalitu na stroji Toshiba e-Studio 3511. Nejnovější přírůstek v oblasti maloformátového tisku představuje tiskárna OKI C610n. Stroje jsou vybaveny duplexní jednotkou, umožňující automatický oboustranný tisk. Tisknout lze na široké spektrum materiálů.

Velkoformátový tisk

Tisk především technických výkresů do formátu A0+ nebo "nekonečných" délek do šíře 914 mm na copy-printerovém zařízení Océ TDS 300 s možností strojového skládání.

Tisk na barevné inkoustové tiskárně Canon imagePROGRAF W8400, která umožňuje fotorealistický tisk ve velikosti do formátu A0+ nebo "nekonečný" pás v šíři A0+. Jako média lze použít nejširší výběr velkoformátových papírů nebo fólií od fotopapírů (lesk, satin, mat), ražených grafických papírů až po samolepicí fólie.

Velkonákladový tisk

Profesionální duplikátory RISOGRAPH GR 3750 a RISOGRAPH TR 1570 jsou výhodné svou rychlostí a nízkou cenou výtisku. Toho je možno dosáhnout díky digitální průtiskové metodě, která je využitelná především v oblasti kvalitativně méně náročných tisků.

Termotransferový tisk

Termotransferový tisk štítků a etiket do aplikátorů. Možnost tisku několika barvami termopásek na různé druhy materiálů štítků. Denní kapacita tiskárny přesahuje 1.350 metrů potisku při velikosti štítků od miniaturních rozměrů po 104 x 381 mm.


Canon CLC 1180
Canon CLC 1180

Toshiba e-studio 550
Toshiba e-studio 550

Termotransferová tiskárna Zebra
Termotransferová tiskárna Zebra

© 2008-2021  www.k-copy.cz
Kopírování  |  Tisk  |  Razítka  |  Vizitky  |  Laminování  |  Vazby  |  Potisk předmětů  |  Kontakt