DOPLŇKOVÝ PRODEJ

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL – inkousty, tonery, pásky …

Kromě kopírovacích prací nabízíme v copy centru svým zákazníkům široký sortiment tonerů, inkoustů, cartridgí, refill (doplňovacích) sad a tiskových pásek do většiny běžných tiskáren, kopírek, faxů a multifunkčních zařízení.

Skladem máme mnoho originálních inkoustů a tonerů především značek Canon, Hewlett-Packard, Epson, Oki, Lexmark, Toshiba, Kyocera, Océ, Brother, Xerox, Panasonic, Star, Samsung a Sharp a celou škálu alternativních (kompatibilních). Nechybí repasované tonery a inkousty od firem Katun, Armor, YKS, Graphic-Jet a Parrot.

Další částí sortimentu spotřebního materiálu jsou různé druhy a značky copy a inkjet papírů, fotopapíry, barevné a grafické papíry, tiskové fólie, samolepicí štítky Rayfilm v plném sortimentu výseků.

 

ZAJIŠŤUJEME REPASOVÁNÍ BĚŽNÝCH ZNAČEK A TYPŮ TONEROVÝCH KAZET

 

KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY A KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA

Součástí sortimentu copy centra je též prodej drobných kancelářských potřeb a kancelářské techniky. Patří sem především základní sortiment psacích potřeb, papírů, obálek a etiket, razítek, vizitkářů, lepidel a opravných prostředků, archivačních prostředků, obalů tiskovin, šanonů a pořadačů nebo třeba sešívaček a děrovaček. Dále pak i celá škála tiskopisů potřebných v běžné podnikatelské činnosti a veškerý materiál pro vazby a laminace v kancelářském prostředí – různé druhy slídových fólií, kartonů, hřbetů, drátových či plastových hřebenů a laminovacích obálek.

V oblasti kancelářské techniky jde o kopírky, tiskárny, faxy, stroje pro skartování a lisování, řezačky papíru, flipcharty a prezentační tabule, skládací a obálkovací stroje, laminátory, vázací stroje, zařízení pro středně a vysoce kapacitní děrování a sponkování.